O nas

Drewniane domy są piękne i trwałe i cieszą się dużym zapotrzebowaniem. Energia, którą emanuje naturalne drewno, ma bardzo korzystny wpływ na wszystkich członków rodziny. Od 2005 roku mamy zakłady produkcyjne na Białorusi, które są stworzone przez pasjonatów i profesjonalistów, posiadających wieloletnie doświadczenie w budowie domów i innych konstrukcji z kłody metodą ręcznego cięcia.

Głównym kierunkiem działalności firmy jest produkcja tarcicy, gotowych domów z bali, łaźni, altan, dużych i małych form architektonicznych z kłody.

Nie używamy mechanicznie obrobione kłody, ponieważ ma usunięte 30-40 mm zewnętrznej warstwy, to właśnie one nadają kłodzie trwałość i chroni je przed rozkładem drewna.

Nie używamy bali prostokątnych – jest to serce drzewa, jego miękką częścią, która może pęknąć i nie nadaje się do budowy domu drewnianego.

Nie budujemy domy szkieletowe, gdyż taka konstrukcja została zaprojektowana dla zastosowań przemysłowych i nie jest przeznaczona dla zamieszkania przez ludzi, jest niebezpieczna dla zdrowia dzieci, aż do pojawienia się astmy.

Robimy domy w kształcie „filiżanki” (tak zwany „russkij ugol”), gdyż jest to najbardziej wytrzymała, ciepła, trwała i trudno wykonana wiązka kąta kłód. Dom pozostaje chłodnym latem i ciepłym zimą, a jesienią i wiosną drewniane ściany gromadzą energię światła słonecznego.

Budujemy wysokiej jakości domy, łaźni, altany ręcznego cięcia zgodnie ze starą technologią.

Nie gonimy za dużymi ilościami produkcji, ale utrzymujemy wysoki poziom jakości naszych bali.

DLACZEGO MY?

5 przyczyn zamówić u nas budowę domu
null

Wybór najlepszych gatunków drewna

Do budowy domów, łaźni i domów z bali używamy tylko wyselekcjonowane drewno różnych gatunków.
Drewniany dom z bali – jest to najbardziej przyjazne dla środowiska mieszkanie, przystępne dla każdego klienta.
null

Duży katalog projektów

Mamy ogromny wybór gotowych projektów architektonicznych domów, domków letniskowych, łaźni, altan.
Wśród naszych projektów można znaleźć swój styl, wersję wykończenia i rodzaj materiału, który będzie wykorzystany podczas budowy. Również budujemy domy według projektu Klienta. Nie boimy się wyzwań!
null

Wysoka jakość budowy domów

Nasi cieśli mają duże doświadczenie w budowie domów drewnianych o dowolnej złożoności i wielkości, mają wysokie kwalifikacje i umiejętności.
Na wszystkich etapach budowy każdego projektu odbywa się kontrola jakości.
null

Budowa domów w krótkim czasie

Budowa domów średnio trwa 3-4 miesiące, bali i łaźnie – w ciągu miesiąca, altan – 7-10 dni.
Realizujemy obowiązkową ścisłą kontrolę jakości robót podczas budowy domów z bali.
null

Koszt budowy!

Od razu ustalamy cenę budowy domu i nie zwiększamy ją w trakcie realizacji projektu. Mamy stały personel, wysoki wolumen zakupów lasu, własny sprzęt, więc mamy możliwość ustalania minimalnej ceny, z czego chętnie korzystamy.
Kosztorys każdego domu drewnianego pod klucz o 2-3 razy mniejsze, niż mieszkania w bloku lub domu z cegły!